PLESON Fast Wireless Charger Cell QI Fast Wireless Charging Pad

2018-01-19 12:01:00

Stokta var.

Bu madde Türkiye'ye gönderilir. Daha fazla bilgi edin
PLESON tarafından satılır ve Amazon tarafından yerine getirilir. Hediyelik paket kullanılabilir.
✓ HIZLI AYDINLATMA VE UYUMLULUK CASE: En havalı kablosuz telefon şarj cihazı (Mikro USB Jakı ile). 1,4 kat daha hızlı şarjın keyfini çıkarın ve değerli zamanınızı ve enerjinizi koruyun! Sert zırh çantası, kauçuk kılıf, hibrid kasa, plastik / TPU / PC durumlarda dahil olmak üzere birçok durumda ile uyumlu, vb (Manyetik metal plaka kasa dahil değil)
✓ GENİŞ UYUMLULUĞA UYGUNLUK: Şık kablosuz şarj cihazı son derece uyumlu olduğundan, en zorlu ihtiyaçlarınızı dahi karşılamak için burada. Hızlı Şarj Modu yalnızca Samsung Galaxy Note8, S8, S8 + / S8 Plus, Not 5, Galaxy S6 Kenar Plus, Galaxy S7 ve Galaxy S7 Edge ile uyumludur. Diğer Qi özellikli cihazlar, standart kablosuz şarj hızlarında şarj olur. Bazı cihazların fazladan bir alıcıya (Dahil Değil) ihtiyacı vardır: Samsung Not 4, Not 3, S5, S4, iPhone, LG G3, G4 vb.
✓ ŞARJ ŞEKLİNİ SEÇİN: Bu kablosuz şarj ünitesi ile ilgili en büyük şeylerden biri olan kompakt tasarım ve kaymayı önleyici şilte, çok fonksiyonlu bir role sahiptir. Cep telefonunuzu yatay veya dikey olarak şarj edin. Dahili aşırı gerilim, düşük voltaj, sıcaklık kontrolü, aşırı gerilim koruması ve kısa devre önleme özellikleri ile akıllı telefonunuz için en üst düzeyde güvenlik sağlarız.
✓ HAYIR KABLO YOK, HAYIR BEKLEMEZİZ, YOK LAMBALAR: Uyku dostu, tüm karışık telleri, bip sesi ve can sıkıcı ışıkları unutun ve bu modern cep telefonu şarj cihazına yatırım yapın! LED göstergesi 10 saniye sonra otomatik olarak kapanacaktır. Bundan sonra güvenli ve sağlıklı bir şekilde uyuyun.
✓ BU KABLOSUZ ŞARJ CİHAZI RİSKİNİ BİZE GEÇİN: Bu kablosuz şarj cihazı, memnuniyetiniz bizim için en önemli önceliğimiz olduğundan, 60 günlük para iade garantisi politikamız desteklenmektedir! QC 2.0 adaptörü (DAHİL DURUMDA) veya orijinal adaptörler ve kablolar kullanılarak, noktada hızlı şarj işlemi yapılabilir.
Benzer öğelerle karşılaştır

0
0
0
Yorum Yaz